Sharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile


Mısır Kapı Vizesi : 18 Yaş altı misafirler, 45 yaş üstü misafirler Mısır’da havalimanında 55eur ödeyerek vize alabilmektedir. Yeşil pasaportlu misafirlerimiz Vizeden Muaftır. VİZESİZ GİRİŞ ŞARTLARI SHARM EL SHEİKH VE TABA HAVALİMANI ÜZERİNDEN MISIR'A SEYAHAT EDEREK SHARM SHEİKH,DAHAB,NUWEİBA,TABA VE ST.CATHERİNE ŞEHİRLERİNDE KONAKLAYACAK TÜRK VATANDAŞLARININ AŞAĞIDA BELİRTİLEN ŞARTLAR ÇERÇEVESİNDE 15 GÜN İÇİN VİZESİZ OLARAK MISIR'A GİRİŞ YAPMALARI MÜMKÜNDÜR. ŞARTLAR: ** YUKARIDA BAHSEDİLEN ŞEHİRLER İÇİN ÖNCEDEN YAPILMIŞ VE ÖDENMİŞ OTEL REZERVASYONLARI İLE SATIN ALINMIŞ GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ ** 2.000 DOLAR (İKİ BİN DOLAR) NAKİT PARA İBRAZI ** TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN YUKARIDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER DIŞINDAKİ ŞEHİRLERE SEYAHAT TALEBİ DURUMUNDA VİZE ZORUNLULUĞU DEVAM ETMEKTEDİR

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde 24 Haziran akşam saat 21:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayolları tarifeli uçuşu TK698 ile saat 00:45’de Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 02:30’da varışımızın ardından otelimize hareket. Geceleme Otelimizde Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Ras Mohammed Tekne Gezisine katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli) 65Euro (Kişi Başı) Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Aqua Park Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Aqua Park Turu 65Eur (Kişi Başı) + gün boyu alkolsüz içecek 15eur (Perşembe ve Cuma Günleri düzenlenir) 17 Farklı kaydırağın bulunduğu aqua park’ta hız ve adrenalinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu 75Eur (Kişi Başı) Sinai çölünde Deve yolculuğu ve Bedevi çayı, Geleneksel Bedevi akşam yemeği, Teleskop ile Yıldızlara ve gezegene bakma imkanı ile kaçırılmayak bir gün sizleri bekliyor

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Çölde ATV/Buggy Safari Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Çölde ATV/Buggy Safari Turu 50Euro (Kişi Başı) Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz..

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Misafirlerimiz tüm gün deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Misafirlerimiz tüm gün deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Misafirlerimiz tüm gün deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 12:00’da otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz tüm gün deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilirler. 02 Temmuz akşamı saat 21:00 sularında Sharm el Sheikh havalimanına transfer.

Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 701 Sayılı tarifeli seferi ile saat 00:40’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 04:20’de İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuz da görüşmek dileğiyle

Ücrete Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh – İstanbul Yeni Havalimanı Gidiş Dönüş Uçak Biletleri

Havalimanı Vergileri

Seçilen Otel Kategorisinde 8 Gece Her Şey Dahil Konsept Konaklamalar ( Otele Giriş24 Haziran , Otelden çıkış 02temmuz )

Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL Şehir ve otel vergileri

Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.- $ Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.- $

Müze Giriş Ücretleri

Opsiyonel turlar

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

İptal Güvence Paketi : 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 2 Yaş 7 - 12 Yaş 1.Çocuk 2 - 7 Yaş 2.Çocuk
699$ 1,049$ 0$ 150$ 699$ 0$

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 2 Yaş 7 - 12 Yaş 1.Çocuk 2 - 7 Yaş 2.Çocuk
749$ 1,149$ 0$ 150$ 749$ 0$

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 - 2 Yaş 7 - 12 Yaş 1.Çocuk 2 - 7 Yaş 2.Çocuk
1,099$ 1,799$ 0$ 150$ 1,099$ 0$

İptal ve değişiklik 4- Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır. 5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acenteye yazılı olarak bildirmek koşulu ile Acente tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acente ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

8 Gece

9 Gün

En Yakın Hareket Tarihi

25.06.2023

Başlangıç
Bitiş
İstanbul Hareketli
Uçak ile Ulaşım